Pracownik fizyczny / cięcie gałęzi nobilis

Pf-gruppen

Jutlandia

2016-10-21

Jesteśmy grupą firm usługowych w Danii związaną głównie z leśnictwem / szkółkarstwem.

Dla naszych stałych i nowych pracowników sezonowych oferujemy różne prace szkółkarskie, ogrodnicze, leśne, ogólnobudowlane oraz wiele innych specjalistycznych w Danii.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Danii przy cięciu gałęzi nobilis

Zakres obowiązków:
cięcie , sortowanie , wiązanie , ważenie gałęzi jodły kaukaskiej
- wywożenie gałęzi z lasu
Oczekujemy:
- wiek : 20-50 lat ,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dobra sprawność fizyczna,
- własny samochód ( dojazdy do pracy )
- optymalne zespoły 2-3 osobowe

Oferujemy:
- stawki akordowe ( za kilogram gałęzi )
- średnia zarobków miesięcznych w sezonie 2015 wyniosła 16500 kr brutto
- możliwość pracy 7 dni w tygodniu bez limitów,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc
- możliwość zaliczki , do 2000 DKK w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania (do 30 km od pracy, 90-100 kr / noc , dobre warunki mieszkaniowe)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!