Lakiernik samochodowy Dania

PracaDania.dk

Dania

2016-10-21

Lakiernik samochodów ciężarowych - Dania

- oferta pracy

Opis stanowiska:

W zwiazku ze zwiekszonym zapotrzebowaniem poszukujemy lakiernikow samochodow ciezarowych, naczep, elelementow a takze pomocnikow lakiernikow.

Osoby zatrudnione odpowiedzialne beda za.:

  • konserwacji powierzchni (ręczne i mechaniczne przygotowanie powierzchni, usuwanie korozji oraz starej farby, szpachlowanie),
  • Lakierowanie pojazdów, naczep, zbiornikow,
  • Lakierowanie części samochodowych

Wymagania:

  • doswiadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku pracy,
  • odpowiedzialność oraz elastyczność w pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do solidnej pracy,
  • dokładność,  szybkość oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
  • niekaralność,
  • mile widziana komunikatywnosc w jezku angielskim lub niemieckim ,

Oferujemy

  • zatrudnienie na stale na warunkach dunskiej umowy o prace,
  • 130 kr dunskich brutto na godzinę
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach nie daleko miejsca pracy(odplatne),
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
  • respektowane prawo do urlopu,

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
29.08.
97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!