Praca w gospodarstwie rolnym - Dania

PracaDania.dk

Dania

2016-10-21

- oferta pracy

Praca-dania.dk to portal internetowy ogłoszen o prace na terenie Danii. Świadczymy efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi prace.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w gospodarstwie rolnym na terenie Danii.  Praca od Zaraz z umiejetnoscia jazdy traktorem (prawo jazdy wymagane)

Charakter pracy:

  • karmienie, pojenie zwierzat,
  • sprzatanie, prace porzadkowe,
  • praca jako traktorzysta.

Wymagania:

  • doswiadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • odpowiedzialność oraz elastyczność w pracy,
  • prawo jazdy na traktor,
  • jezyk angielski w stopniu komunikatywnym(duzy atut),
  • motywacja do solidnej pracy,
  • dokładność,  szybkość oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
  • niekaralność

Oferujemy:

  • duńska umowa o  pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe zgodne z duńskim systemem socjalnym,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • opięke polskich kordynatorów na miejscu w Danii,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty będą potrącane z wynagrodzenia).
  • pomoc w organizacji dojazdu do Danii,
  • respektowane prawo do urlopu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,