Webmaster - frontend developer

IMD Pawelec Marcin

Radom

2016-10-21

Pawelec Internet Media Design jest liderem w zakresie tworzenia aplikacji webowych i stron internetowych oraz usług outsourcingowych.
Zajmujemy się także szeroko pojętym marketingiem w Internecie.
Istniejemy od 2009 roku, w branży internetowej działamy od początku Internetu.

Poszukujemy programisty na stanowisko:
Frontend Developer

Zakres obowiązków:
- tworzenie kodu HTML5/CSS3/JS stron internetowych i aplikacji, z uwzględnieniem SEO,
- testowanie stron na różnych urządzeniach i rozdzielczościach,
- tworzenie, poszukiwanie i wdrażanie ciekawych, optymalnych rozwiązań RWD.

Oczekiwania:
- znajomość HTML5/CSS3, jQuery, RWD,
- wrażliwość estetyczna,
- zadaniowy tryb pracy,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- mile widziane, lecz nie wymagane: PHP5/7, MySQL, GIT, CORDOVA.

Oferujemy:
- pracę na etacie, w doświadczonym zespole,
- rozwój i uczestnictwo w projektach dla znanych marek,
- regularne wynagrodzenie na dobrym poziomie,
- miłą atmosferę.

Od kandydatów oczekujemy CV oraz portfolio prac.
Oferty prosimy składać na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100797 ofert pracy. Sprawdź!