ŚLUSARZ / SPAWACZ

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Strasburg

2016-12-05

AP VECTOR

Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie dla naszego klienta – renomowanej francuskiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja (Lyon)

Obowiązki:

PRACA  NA STAŁE WE FRANCJI - ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U FRANCUSKIEGO PRACODAWCY - BEZ POŚREDNIKÓW

• szlifowanie, cięcie, gięcie i wycinanie blach (stal, INOX, aluminium);

• spawanie elementów metalowych wg rysunku technicznego;

• montaż konstrukcji wcześniej stworzonych na warsztacie.

Wymagania:

• znajomość języka francuskiego (bądź angielskiego) będzie atutem;

• doświadczenie na podobnym stanowisku;

• umiejętność spawania;

• chęć do wyjazdu na stałe do Francji.

Oferujemy:

zamieszkanie na stałe Francji;

• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop);

• opłacone mieszkanie w dobrym standardzie;

• opłacony dojazd do Francji i wszystkie narzędzia;

atrakcyjne wynagrodzenie.