TOWARZYSZ/KA - OPIEKUN/KA

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Lyon

2016-12-05

AP VECTOR
Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lyon

Obowiązki:

Aktualnie dla starszej Pani poszukujemy osoby, która byłaby dla niej wsparciem/towarzyszem i pomogła w codziennych obowiązkach. Mieszka ona wraz z mężem w okolicach Lyonu, gdzie mają swój jednorodzinny dom. Pani cierpi na chorobę Parkinsona, jednak cały czas jest w dobrej kondycji fizycznej, a co najważniejsze zawsze bardzo sympatyczna i otwarta.

Obowiązki:
• towarzyszenie podopiecznej w czynnościach dnia codziennego (wspólne spędzanie wolnego czasu, spacery);
• pomoc w prowadzeniu domu (zakupy, gotowanie, sprzątanie).

Wymagania:

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• dyspozycyjność;
• MIŁE USPOSOBIENIE, EMPATIA I MOTYWACJA DO PRACY Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM :)

Język francuski jest mile widziany  (ale nie jest to wymóg)

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (terminowe wypłacanie wynagrodzeń);
• zapewnione zakwaterowanie w wysokim standardzie oraz wyżywienie na miejscu;
• opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju;
• możliwość nauki języka francuskiego;
atrakcyjne wynagrodzenie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!