UBOJOWIEC / RZEŹNIK

Girpol Sp. z o.o.

Niemcy

2016-12-01

Firma Girpol Sp. z o.o. zatrudni doświadczonych rzeźników do pracy na uboju wieprzowym oraz wołowym na stanowiska:

-- ubój wieprzowy

-- ubój wołowy

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • praca nożem na uboju wieprzowym lub wołowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na uboju,
  • umiejętność pracy nożem,
  • obowiązkowość, sumienność,

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne urlopy
  • płatne święta ( Feiertagslohn )
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pomoc w załatwieniu świadczeń rodzinnych
  • możliwość stałej pracy

Prosimy o wysyłanie CV z opisem wykonywanych stanowisk

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:Tel: 343878313 lub 512665094

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

APLIKUJ { font-family:"Roboto-Light"; src: url("/files/promo/czcionka/Roboto-Light.ttf"); } @font-face { font-family:"Roboto-Regular"; src: url("/files/promo/czcionka/Roboto-Regular.ttf"); } @font-face { font-family:"Roboto-Bold"; src: url("/files/promo/czcionka/Roboto-Bold.ttf"); }
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!