Specjalista ds. funduszy unijnych

BetaMed S.A.

Katowice

2016-10-21

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Miejsce pracy: Katowice/Chorzów

Obowiązki:

  • monitorowanie informacji z zakresu pozyskiwania środków unijnych,
  • analiza przepisów i wytycznych w zakresie dostępnych programów wsparcia,
  • sporządzanie wniosków o dofinansowanie projektów,
  • kompleksowe przygotowywanie dokumentów niezbędnych do złożenia wraz z wnioskiem o dofinansowanie,
  • bieżąca obsługa realizowanych projektów,
  • nadzorowanie i rozliczanie projektów unijnych,
  • ewaluacja projektów.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (ekonomia, europeistyka, stosunki międzynarodowe, zarządzanie lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie,
  • wiedza z zakresu funduszy unijnych,
  • zainteresowanie tematyką dotacji,
  • znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,
  • umiejętności analityczne, systematyczność i dokładność,
  • umiejętność zbierania i weryfikowania danych,
  • inicjatywa w działaniu,
  • kreatywność, umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas trwania projektu (inne formy współpracy do uzgodnienia)
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • samodzielność w realizacji zadań