Telemarketer - bez dialerów i scenariuszy!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-28

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie profesjonalna obsługa klientów - Kontakt telefoniczny ze szkołami i przedszkolami w celu sprzedaży pomocy naukowych, szkoleń i konferencji, przygotowywanie ofert dla instytucji oświatowych, kontakt mailowy oraz dbanie o dobre relacje z klientami

Wymagania:

Wymagamy jedynie dyspozycyjność do pracy w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej komunikatywności i motywacji do pracy. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży.

Oferujemy:

• Pakiet szkoleń wstępnych w okresie zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, baza firm
• Stawkę godzinową 11 zł netto, po okresie próbnym umowa o pracę oraz prowizje od sprzedaży,
• Stałą pracę w Poznaniu (dzielnica Naramowice),
• Stabilne warunki zatrudnienia i realną możliwości rozwoju oraz awansu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!