Sprzątaczka biurowa

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-06

W związku z wakatem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i higieniczno-sanitarnych.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa;
- sumienność i dokładność;
- wytrzymałość i dobra kondycja;
- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- wymiar etatu: pełen etat;
- wynagrodzenie brutto: 1850 PLN;
- umowa o pracę na czas określony;
- praca jednozmianowa;
- system wynagradzania: miesięczny.

Oferta przeznaczona w szczególności dla osób niepełnosprawnych oraz osób zarejestrowanych w urzędzie pracy (preferowany II profil pomocy).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!