Asystent/ka działu badawczego

IBC GROUP Central Europe Holding SA

Warszawa

2016-10-20

Jeśli jesteś osobą pewną siebie, kreatywną i otwartą na nowe wyzwania, dołącz do nas. Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z badaniami społecznymi i rynkowymi, ta praca jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz się w otoczeniu biznesu, które na wiele sposobów będzie sprzyjać rozwojowi Twoich umiejętności i wiedzy. Czekają Cię duże wyzwania i praca nad projektami realizowanymi na terenie całego kraju.

 

Dlaczego IBC GROUP?

Jesteśmy pracodawcą, realizującym innowacyjne projekty związane z rozwojem gospodarki, pomagającym swoim pracownikom i Klientom osiągnąć sukces.

Pracujemy dbając i przestrzegając zasad ładu korporacyjnego i kultury korporacyjnej.

Tworzymy otoczenie ludzi silnie zorientowanych na sukces. Dbamy o świetną atmosferę pracy, pozytywny klimat, zapewniamy duże przestrzenie, pełne kreatywności.

IBC GROUP Central Europe Holding SA to polska firma o międzynarodowym zasięgu, zatrudniająca kluczowych krajowych ekspertów, kierujących się wiedzą i naukową rzetelnością. W Polsce od przeszło 10 lat świadczymy usługi doradcze i badawcze. Jesteśmy aktywnym doradcą instytucji sektora publicznego, a nasze usługi i analizy wspierają polski rząd i administrację krajową oraz europejską. W ocenie naszych klientów usługi, które świadczymy, pozwalają na wprowadzanie zmian niezbędnych dla uzyskania trwałych przewag konkurencyjnych.

Pracując nad różnorodnymi projektami, dla klientów reprezentujących różne branże, będziesz stale poszerzał swoje kompetencje i zdobywał cenne doświadczenie zawodowe.


Obowiązki:

Asystent/ka działu badawczego będzie miał/a możliwość zapoznania się z metodologicznymi i organizacyjnymi aspektami realizacji badań terenowych, zarówno o charakterze ilościowym jak i jakościowym. Jednocześnie praca w IBC umożliwi aktywne współuczestnictwo w pracach koncepcyjnych i analitycznych w ramach bieżąco realizowanych projektów badawczych dla kluczowych klientów IBC GROUP Central Europe Holding S.A.   

W zakres obowiązków wchodzi: researching informacji w Internecie i dokumentach, analizy statystyczne, sporządzenie transkrypcji, korekta i redakcja techniczna raportów, sprawozdań i ofert, przygotowywanie prezentacji multimedialnych podsumowujących wyniki badań, nadzór nad realizacją badań ilościowych i jakościowych, tworzenie ankiet, praca z bazą danych, pomoc w przygotowywaniu raportów, zestawów danych, analiz, interpretacji wyników, współpraca z działem administracyjnym.

 

Wymagania:

- dokładność oraz dobra organizacja pracy

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel i Power Point)

- umiejętność szybkiego odnajdywania informacji

- poprawność językowa i stylistyczna

- umiejętność tworzenia schematów i wykresów

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

 

Mile widziane:

- wykształcenie socjologiczne

- znajomość języka angielskiego

- znajomość programów graficznych

- znajomość metodologii badań społecznych

- chęć zdobycia doświadczenia w realizacji projektów badawczych

 

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę

- możliwość rozwoju, nauki i mentoringu

- pracę w młodym, kreatywnym zespole, w firmie o stabilnej marce na rynku

- komfortową przestrzeń do pracy zlokalizowaną na PGE Narodowym

- możliwość uczestniczenia w wydarzeniach biznesowych i towarzyskich organizowanych na PGE Narodowym

- najlepszą kawę w mieście

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69323 ofert pracy. Sprawdź!