Mechanik samochodow ciezarowych

Lotus Personalservice GmbH

bawaria

2016-10-20

Firma Lotus Personalservice GmbH poszukujedo pracy w Niemczech kandydatow na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOW CIEZAROWYCH

Zadania:

  • Diagnostyka samochodow ciezarowych
  • Wymiana opon
  • Biezaca konserwacja i przeglad
  • Dokonywanie biezacych napraw
  • Montaz czesci samochodowych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunkiem koniecznym)
  • Doswiadczenie jako mechanik ciezarowy ( wyksztalcenie w kierunku mile widziane)
    • Prawo jazdy kat. CE (mile widziane)
    • Wyksztalcenie jako mechanik pojazdow bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • Niemiecka umowe o prace
  • Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
  • Zorganizowane zakwaterowanie
    • Wsparcie dysponenta polskojezycznego

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ. Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli:

“Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Bernsteinstraße 19b

D-84032 Altdorf / Landshut

Telefon : 004915121531643