Brygadzista / Majster robót montażowych

Strokol DPPersonalberatung

Okolice miasta Stuutgart

2016-10-20

Miejsce pracy: okolice miasta Stuttgart
Umowa o prace na czas nieokreslony

Zakład prefabrykacji w Niemczech Południowych zapewniający usługi montażu żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych do 50 ton na placu budowy poszukuje osób na stanowisko: Brygadzisty / Majstra

Zadania

  • Wspolpraca, zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu montażu montażowych gotowych elementów prefabrykowanych do 50ton
  • Planowanie i kontrola pracy brygady
  • Odpowiedzialność za organizację robót
  • Komunikacja z kierownikami budowy, zleceniodawca

Profil Kandydata

  • Wykształcenie budowlane zawodowe/średnie/ lub wyższe jako: inżynier budownictwa, stolarz, murarz lub odpowiednie doświadczenie przy montażu elementów prefabrykowanych ( lub konstrukcji stalowych)
  • Wiedza z zakresu prefabrykatów lub/i konstrukcji stalowych
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (brygadzisty, mistrza) montażu prefabrykatów
  • Doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym B2/C1
  • Doświadczenie na niemieckiej budowie

Oferujemy

  • Uczciwe warunki zatrudnienia (umowę o pracę na czas nieokreślony)
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, aktualne szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego
  • Wsparcie konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
  • Koszty przejazdu + nocleg na rozmowę kwalifikacyjną pokrywa pracodawca
  • Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Kontakt: Monika Strokol
Strokol DPPersonalberatung w Bonn
E-Mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!