Kierowca kat. C+E (Berlin, Drezno)

Brasco S.C.

Berlin, Drezden

2016-10-20

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Berlin, Drezno
Nr ref.: CE/1016/GW

Obowiązki:

  •         Przewóz różnych towarów na terenie Niemiec samochodami typu BDF, Sattelfahrzeug ,Plandeka itp.
  •         Trasy krótkobieżne Berlin, Drezno

Wymagania:

  •             prawo jazdy kat. C+E;
  •             karta kierowcy;
  •             certfikat ADR
  •             min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodów ciężarowych;
  •             znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  •             umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  •             system vollzeit
  •             zarobki 2200 euro brutto (zmiana dzienna); 2400 euro brutto (zmiana nocna)
  •             stabilne zatrudnienie;
  •             pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •             pomoc w organizacji i płatności za zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!