Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej (akcesoria GSM)

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-10-20

DPKL Doradztwo Personalene (nr licencji 8709) dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży akcesoriów GSM, poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: Warszawa-Bielany

Czas pracy: Poniedziałek-Piątek w godz.: 9:00-17:00

Obowiązki:

obsługa obecnych klientów (B2B)
telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów (hurtowych i detalicznych)
przygotowanie ofert
przygotowanie zamówień
analiza stron konkurencji

Wymagania:
min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub przedstawiciela handlowego
wiedza na temata telefonów komórkowych
znajomość nowych technologii
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
mile widziana znajomość języka angielskiego
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
punktualność

Klient oferuje:

wynagrodzenie podstawowe uzalażnione od doświadczenia
premie motywacyjne uzależnione od efektów pracy
umowę o prace po osiągnięciu założonych obrotów - zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
pracę w młodym zespole
stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!