Operator wózka widłowego - Holandia

NL Jobs

Gdańsk

2016-12-08

Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje dla swojego klienta w Holandii osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na stanowisku operatora wózka widłowego w magazynie (w tym możliwa jest również praca dodatkowa przy pakowaniu sprzętu elektronicznego),
  • 35-45 godzin pracy tygodniowo.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w pracach na stanowisku operatora wózka widłowegowarunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 6 – ciu miesięcy (z możliwością skorzystania z urlopu)

Za wykonaną pracę oferujemy:

  • Regularne, cotygodniowe wypłaty na konto
  • Transport do Holandii (kredytowany)
  • Zakwaterowanie (darmowe WiFi)
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV w języku angielskim na adres e-mail: APLIKUJw temacie e-maila wpisując „Operator wózka widłowego".

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Naszą legalność potwierdza Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia - nr certyfikatu 1363.