ELEKTRONIK AUTOMATYK

GSG TOWERS Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-20

GSG Towers Sp. z o.o. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą. Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej (K1) z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTRONIK-AUTOMATYK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej oraz rekomendowanie usprawnień
  • prowadzenie zadań i projektów remontowych, modernizacyjnych oraz inwestycyjnych pod względem technicznym
  • określanie zakresu zmian, ustalanie zapotrzebowania oraz wprowadzanie  zmian w modernizowanych układach i systemach maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji przeglądów serwisowanych maszyn i urządzeń
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej średnie (technik elektronik/automatyk/elektryk),
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu lub w obszarze automatyki/elektroniki,
  • znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno – pomiarowych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszynową,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość środowiska MS Office
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP 1kV
  • znajomość sterowników PLC (Siemens, Beckhoff), falowników etc. będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

DODATKOWE INFORMACJE:

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „ELEKTRONIK-AUTOMATYK”, na adres e-mail: APLIKUJ,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!