PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/MANAGER REGIONALNY

Polska Kancelaria Brokerska

Wrocław

2016-10-20

Renomowana Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:

Główne zadania:

- efektywne pozyskiwanie klientów

- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

- przygotowywanie ofert, opracowań oraz prezentacji handlowych

- efektywna realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

- znajomość zasad kreowania wizerunku biznesowego własnego oraz firmy

- znajomość obsługi Excel, Power Point

- wysoka samodzielność w realizowaniu zadań

- mile widziane cechy: inicjatywa, kreatywność oraz konsekwencja w działaniu

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- praca w dynamicznym i zgranym zespole

- możliwość budowania stabilnej ścieżki kariery

- system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

- motywacyjny system premiowy

- atrakcyjne benefity pracownicze

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99928 ofert pracy. Sprawdź!