BROKER UBEZPIECZENIOWY/SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ

Polska Kancelaria Brokerska

Wrocław

2016-10-20

Renomowana Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:

Główne zadania:

- prowadzenie korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami Kancelarii

- sprawna i efektywna negocjacja warunków handlowych z partnerami biznesowymi

- bieżące przygotowywanie analiz i opracowań

- nadzór nad terminowością umów i okresem ich trwania

- aktywna współpraca w zespole

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- umiejętność obsługi programów komputerowych

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

- doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Od Kandydatów oczekujemy ponadto:

- umiejętności analitycznego myślenia

- umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów

- umiejętności organizacji pracy własnej

- umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami Kancelarii

- samodzielności, kreatywności i inicjatywy

- umiejętności prowadzenia negocjacji

Oferujemy:

- stacjonarne miejsce pracy

- interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej Kancelarii Brokerskiej

- możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole

- system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

- stabilne warunki zatrudnienia, połączone z motywacyjnym systemem premiowym

- atrakcyjne benefity pracownicze

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!