Specjalista ds.operacji na rachunkach

mCentrum Operacji

Łódź

2016-10-20

mCentrum  Operacji Sp. z o.o. jest spółką należącą do grupy mBanku. Wspieramy procesy rozliczeniowe klientów korporacyjnych i detalicznych mBanku, a także realizujemy procesy back-office związane
z działalnością spółki.

Stanowisko ds. operacji na rachunkach

Miejsce pracy: mCentrum Operacji, Łódź, ul. Traktorowa 143

Główne zadania:

  • obsługa dokumentacji posprzedażowej
  • realizacja dyspozycji klientów dotyczących rachunków bankowych
  • obsługa reklamacji Klientów
  • komunikacja pisemna i/lub telefoniczna z Klientami
  • tworzenie raportów i statystyk ilościowych i jakościowych
  • analiza kont księgowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • umiejętność pracy z danymi oraz systemami informatycznymi
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • znajomość pakietu MS Office – szczególnie Word i Excel
  • dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju w ramach mBanku oraz Spółek wchodzących w skład Grupy.

CV należy przesłać na  nasz adres mailowy: APLIKUJ. W tytule oferty należy podać nr ref. Stanowisko ds. operacji/2016 lub można się z nami skontaktować bezpośrednio: tel.:42 270 48 15, 693740014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mCO sp.  z o.o.  z siedzibą w Łodz, ul. Traktorowa 143, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji..

Zostałem poinformowany, iż:
1/ mCO Sp.  z o.o. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej
www.mbank.pl.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!