Kompletowanie zamówień (picker) Gdańsk

Full Job

Gdańsk

2016-10-20

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Picker.

Praca dla studentów zaocznych
Miejsce Pracy: Gdańsk Stogi (ul. Kontenerowa)
Zapraszamy również osoby bez doświadczenia

Codzienne zadania:
zbieranie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera,
wprowadzanie danych d systemu,
kontrola jakości towaru.

Zapewniamy:
umowa o pracę,
stawka godzinowa + możliwa premia,
stałe i stabilne zatrudnienie,
możliwość rozwoju/awansu.

Wymagamy:
chęć podjęcia stałej współpracy,
rozpoczęcie pracy w najbliższych dniach,
dyspozycyjność do pracy III zmianowej,
aktualna książeczka sanepid,
sprawność fizyczna,
dobry wzrok.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przez portal olx. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami