Tokarz/frezer tokarki konwencjonalne

Oliwia Klich Consulting

Katowice

2016-10-20

Firma konsultingowa OK Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Tokarz/frezer

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych, giętarek, pił do metalu,
  • Dobór i mocowanie narzędzi,
  • Dokonywanie pomiarów suwmiarką, mikrometrem i średnicówką,
  • Czytanie dokumentacji technicznej,
  • Czyszczenie i konserwacja używanych maszyn i narzędzi.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze tokarek konwencjonalnych, obrabiarek, frezarek, maszyn do obróbki metalu,
  • Czytanie rysunków technicznych,
  • Doświadczenie w doborze narzędzi skrawających oraz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr i średnicówka),

Oferujemy

  • Stabilną, stałą pracę w firmie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

 Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."