Pracownik produkcji - Żarów. Praca od zaraz!

LAS Serwis Sp. z o.o.

Żarów

2016-11-09

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Agencja Pracy LAS Serwis Sp. z o.o. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów

Wymagania dotyczące stanowiska:
- umiejętności manualne, dokładność i precyzja, dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność,
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem,

Obowiązki:
- zapewnienie ciągłości, sprawności oraz terminowości produkcji,
- wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcjami, przy zachowaniu odpowiedniej jakości i standardów,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem,
- praca na pełny etat,
- praca jednozmianowa (7:00 - 15:00),
- premie dojazdowe i frekwencyjne,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99624 ofert pracy. Sprawdź!