Specjalista ds. Kadr i Płac

Profesja

Poznań

2016-10-20

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi sprzedaży samochodów poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

- prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy
- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony p.poż, ergonomii oraz ochrony środowiska
- przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem zatrudnienia
i rozwiązywaniem stosunku pracy
- ustalanie uprawnień urlopowych i monitorowanie wykorzystywania urlopów zgodnie
z przepisami prawa pracy
- prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników, kontrola ich aktualności, wystawianie skierowań na badania lekarskie
- monitorowanie aktualności szkoleń okresowych BHP
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń pracowników z uwzględnieniem wszelkich dodatków i potrąceń
- sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON
- sporządzanie pism i dokumentów oraz utrzymywanie korespondencji z urzędami i innymi Instytucjami w sprawach pracowniczych
- przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

- min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość przepisów prawa pracy
- biegła znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
- znajomość programów kadrowo-płacowych
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99477 ofert pracy. Sprawdź!