Programista c#

Tigura Sp. z o.o.

Zielona Góra

2016-10-20

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klientazajmującego się świadczeniem usług Inteligentnej Dostawy poszukuje pracowników na stanowisko:

C# Developer

Miejsce: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania w języku C#;
  • Tworzenie graficznych interfejsów użytkownika (GUI);
  • Analiza wymagań Klienta;
  • Rozwijanie umiejętności programistycznych związanych z technologiami Microsoft.NET
  •  Współpraca z zespołem.

Oczekiwania :

  • Minimum dwuletnie doświadczenie ( nie musi być komercyjne);
  • Dobra znajomość .NET Framework 3.5/4/5/2 oraz języka C#;
  • Znajomość VisualStudio 2013/2015, baz danych SQLServer/Oracle oraz języków SQL, Windowds Forms oraz technologii ASP.NET MVC;
  • Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
  • Empatia do współpracowników oraz klientów;
  • Chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii WCF, REST, WPF;
  • Znajomość HTML, CSS, SPA (Single Page Application)
  • Znajomość framworka JavaScript (np. Angular.JS, Ember, JS)
  • Znajomość pisania testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie o profilu informatycznym.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Współpracę w międzynarodowym zespole;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy;
  • Kursy językowe w 100% opłacane przez pracodawcę, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna .

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem „C# Developer”

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!