Praca fizyczna/Sprzątanie

Jobs

Szwecja

2016-10-20

Opis stanowiska:

  • Praca polega na sprzątaniu mieszkań, domów prywatnych  oraz biur.

Wymagania:

  • Mile widziane zespoły dwuosobowe z przynajmniej jedną kobietą, jednakże pojedynczych osób do pracy również potrzebujemy.
  • Przynajmniej jedna osoba w zespole musi mieć ukończone 27 lat (kryterium postawione przez szwedzkiego zleceniodawce)
  • Własne, sprawne technicznie auto jest wymogiem.
  • Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest otwarcie działalności gospodarczej przez jedną z osób.

Oferujemy:

  • Praca w systemie godzinowym = 85sek/h, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Kilkudniowe płatne szkolenie z doświadczonym personelem
  • Firma zwraca koszty dojazdu do klientów, parkingi oraz oferuje myjnię firmową raz w miesiącu
  • Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez firmę
  • Firma oferuje pracę na stałe, jednocześnie wymagane jest przynajmniej pół roku dyspozycyjności, zaraz po przyjedzie podpisywana jest umowa w języku polskim na pierwszy miesiąc współpracy a po miesiącu podpisywana jest szwedzka umowa w oparciu o szwedzkie prawo pracy na kolejny okres współpracy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!