CONFIGURATION MANAGER WITH AWS EXPERIENCE

DataArt Wrocław sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-19

DataArt pomaga w tworzeniu nowej platformy dla usprawnienia procesu komunikacji pomiędzy dostawcami (różne firmy z branży handlu detalicznego, bankowości oraz usług handlowych) a odbiorcami tego rodzaju usług (klienci firm). Aplikacja ma formę komunikatora z dużą liczbą dodatkowych funkcji.

Aplikacja może pełnić funkcję centrum obsługi klienta wysyłając wiadomości tekstowe do użytkownika, terminala płatniczego (płatności internetowe), recepcji internetowej (rezerwacje), mediów korporacyjnych (wysyłanie newsletterów z informacją dotyczącą usług i promocji). Użytkownik tworzy własną listę firm, które świadczą interesujące dla niego usługi. Firma nie musi tworzyć własnych mobilnych i webowych aplikacji do internetowej obsługi klientów. Ponadto, użytkownik nie musi instalować wielu aplikacji firmowych na swoim urządzeniu mobilnym.

Platforma jest projektowana z uwzględnieniem pracy pod dużym obciążeniem. Dla osiągnięcia maksymalnej skuteczności wykorzystywane są kombinacje różnych nowoczesnych technologii, zaczynając od popularnych narzędzi i kończąc na bardziej egzotycznych: Python, Erlang, RabbitMQ, STOMP itp.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z wielkimi systemami w chmurze, posługiwanie się technologiami i technikami AWS (ASGs, VPCs, kontrola dostępu, zarządzanie bezpieczeństwem).
Doświadczenie z zakresu CI/CD.
Znajomość Ansible, Puppet, Jenkins, Nginx.
Znajomość Linux.
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Doceniamy:

Posiadanie certyfikatów AWS.

Naszym pracownikom oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
System premiowania
Płatne nadgodziny i urlopy
Elastyczny czas pracy
Wyjazdy zagraniczne
Dodatkowe ubezpieczenia
Naukę języka angielskiego
Wewnętrzny program rozwoju zawodowego
Spotkania integracyjne, wynajęcie sali sportowej
Brak wymaganego dresscode'u
Pokój odpoczynku
Kawę, herbatę oraz owoce w ciągu dnia pracy
Doskonałą lokalizację biura

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!