SHAREPOINT DEVELOPER

DataArt Wrocław sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-19

Obowiązki:

Tworzenie aplikacji typu SharePoint-hosted i Provider-hosted.

Tworzenie web-parts, application pages, master pages, event receivers, workflows, timer jobs, integracja z jQuery.

Wdrażanie i wsparcie rozwiązań pudełkowych na bazie SharePoint 2010/2013/Online.

Projektowanie i tworzenie rozwiązań dostosowanych do platformy SharePoint 2010 /2013/Online.

Wdrażanie portali zewnętrznych i wewnętrznych z naciskiem na indywidualne rozwiązania UI.

Instalacja oraz wsparcie systemów na bazie SharePoint dla różnych portali, zapewnienie ich stabilnej i bezpiecznej pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań UI w SharePoint 2010/2013/Online z użyciem .NET, CSOM, JSOM, JSLink i REST APIs.

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji komercyjnych z użyciem platformy .NET.

Doświadczenie w tworzeniu SharePoint apps (Provider-hosted, SharePoint-hosted).

Doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych: WCF, SOAP, REST.

Doświadczenie w projektowaniu z użyciem responsywnego designu (responsive UI).

Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, dobre umiejętności komunikacyjne.

Znajomość SharePoint 2010/2013/Online, Visual Studio, ASP.NET MVC, CSS, jQuery, PowerShell, TFS, JavaScript.

Doceniamy:

Doświadczenie w pracy z PowerShell w SharePoint.

Doświadczenie w administrowaniu serwerami na bazie Windows Server, Active Directory.

Doświadczenie w pracy z projektami, w których jednym z głównych celów było wdrożenie integracji z produktami Microsoft (Exchange, Office, CRM i inne).

Doświadczenie w pracy z AngularJS/Backbone.js.

Stopień licencjata w dziedzinie technik komputerowych lub pokrewnych (technologie informacyjne, informatyka itp.).

Naszym pracownikom oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowania

Płatne nadgodziny i urlopy

Elastyczny czas pracy

Wyjazdy zagraniczne

Dodatkowe ubezpieczenia

Naukę języka angielskiego

Wewnętrzny program rozwoju zawodowego

Spotkania integracyjne, wynajęcie sali sportowej

Brak wymaganego dresscode'u

Pokój odpoczynku

Kawę, herbatę oraz owoce w ciągu dnia pracy

Doskonałą lokalizację biura