Specjalista ds. płac- praca od zaraz

PROSPERUS Doradztwo Personalne

Toruń

2016-10-19

Prosperus jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 11934 ) Od 2001 roku pomagamy naszym Partnerom biznesowym realizować projekty rekrutacyjne i rozwojowe, traktując ich potrzeby indywidualnie.
By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. płac
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, prestiżowej i międzynarodowej firmie,
- ciekawe i rozwojowe obowiązki,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę OD ZARAZ,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00,
- Work-life balance,
- umowę o pracę oraz zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie-KONIECZNIE
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi
- znajomość programu Enova-mile widziane.
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,
-praktyczna znajomość pakietu MS Office
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!