Konsultant Asysty Technicznej (wdrożenia rozwiązań mobilnych)

Comarch

Lublin

2016-10-19

Obowiązki:

  • wsparcie techniczne/merytoryczne klientów Comarch ERP Mobile onsite/offsite (możliwy zmianowy tryb pracy)
  • konfigurowanie danego obszaru Comarch ERP Mobile: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego obszaru Comarch ERP Mobile
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej Comarch ERP Mobile
  • tworzenie materiałów instruktażowych i prowadzenie szkoleń dla Klientów
  • wdrażanie rozwiązań Comarch ERP Mobile u Klientów bezpośrednich

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: InformatykaEkonometriaEkonomia
  • dostępność na pełen etat
  • mile widziana znajomość technologii mobilnych, systemów ERPCRMWMS,
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • spotkania integracyjne
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!