Kierownik działu Kadr i Płac

CERN

Katowice

2016-10-19

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

 Kierownik Działu Kadr i Płac

(Katowice)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie działem Kadr i Płac
  • Zapewnianie efektywnego funkcjonowania obszaru Kadr i Płac
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Współpraca z instytucjami: ZUS, US, GUS, PFRON
  • Zarządzanie ZFŚS
  • Nadzór nad realizacją regulaminów (pracy, wynagradzania)
  • Współpraca z kadrą zarządzającą
  • Współpraca ze związkami zawodowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie w tworzeniu regulaminów wynagrodzeń oraz układów zbiorowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach struktury organizacyjnej
  • Pozytywne nastawienie i proaktywne podejście do pracy

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń obejmujący również rodziny pracowników
  • Duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100920 ofert pracy. Sprawdź!