Hydraulik - Niemcy

Workon

do uzgodnienia

2016-10-19

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

HYDRAULIK INSTALACJI GRZEWCZYCH I SANITARNYCH

Miejsce pracy: różne regiony Niemiec

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreśłony

Wynagrodzenie: 11,23 - 12,50 € brutto / godz. + dieta 15 - 45 €/ dzień

(wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i miejsca pracy)

Obowiązki:

- Montowanie rur i instalacji sanitarnych

- Montowanie i serwisowe instalacji grzewczych

-  Analiza usterek i ich usuwanie

- Wymiana, montaż części zamiennych

Wymagania:

- wykształcenie w kierunku hydraulik lub monter instalacji sanitarnych

- doświadczenie w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)-

- prawo jazdy i własne auto mile widziane

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- stacjonarne zatrudnienie w niemieckiej spółdzielni mieszkaniowej

- pracę 5-6 dni w tygodniu

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

- pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i świąteczny

- możliwość wypożyczenia samochodu służbowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) z numerem referencyjnym hydraulik/pch na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."