Murarz do wylewania posadzek przemysłowych - Kolonia

Workon

Köln

2016-10-19

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

MURARZ

do wylewania posadzek przemysłowych

Miejsce pracy: okolice Kolonii (zachód Niemiec)

Ilość miejsc pracy: 5

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Wymagania:

- Zawód murarz posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny (malarz, cieśla szalunkowy, technolog robót wykończeniowych)

-  Kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako murarz posadzkarz

- Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

- Konieczna znajomość języka niemieckiego

- Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Obowiązki:

- Montaż izolacji termicznych i akustycznych podłóg i krawędzi

- Rozkładanie folii

- Przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie podłogi

- Niwelacja wylewki betonowej

- Dozbrajanie posadzki

- Cięcie i wypełnianie dylatacji

- Zacieranie i impregnacja posadzki

- Utrzymywanie maszyn i narzędzi w sprawnym i czystym stanie

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

- Stawka godzinowa: 14,00 - 20,00 € brutto

- Dieta netto: 12,00 lub 24,00 € (tylko podczas pracy na montażu)

- Zarobek miesięczny netto: 2000 do 3000  €

- Czas pracy - 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

-  Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 150 € /m-c

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim z numerem referencyjnym “Murarz/PCH” w tytule wiadomości na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99758 ofert pracy. Sprawdź!