Mechanik maszyn rolniczych - Dortmund

Workon

Dortmund

2016-10-19

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

pracodawcą jest niemiecka plantacja warzyw i owoców (szparagi, truskawki, maliny)

Miejsce pracy: okolice Dortmundu (zachodnie Niemcy)

Ilość miejsc pracy: 2

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Wymagania:

- Ukończony zawód mechanik maszyn rolniczych lub pokrewny, udokumentowany świadectwem

- Doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji maszyn rolniczych

- Umiejętność diagnozowania usterek

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Konieczne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

- Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych maszyn w pełnej sprawności

- Diagnoza usterek

- Dokonywanie napraw maszyn

- Utrzymywanie porządku w warsztacie

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- Czas pracy - od poniedziałku do soboty, 40-45 godz. tygodniowo + nadgodziny

- Wynagrodzenie - 12,50 € brutto / godz. (przez pierwsze 3 miesiące, później podwyżka)

- Zakwaterowanie i wyżywienie (obiad) - zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 8,00€ / dzień

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim z numerem referencyjnym “Mechanik/ PCH” w tytule wiadomości na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!