Technik eventowy

Event World

Kraków

2016-10-19

Krakowska agencja eventowa Event World poszukuje kandydatów na stanowisko TECHNIK EVENTOWY.

Wymagania:

- zaangażowanie w pracę,

- sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,

- punktualność oraz terminowe wykonywanie powierzonych zadań,

- umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy,

- prawo jazdy kat B + doświadczenie w jeździe samochodami dostawczymi,

- poczucie humoru.

Opis stanowiska:

- przygotowywanie, dostawa i instalacja sprzętu na obsługiwanych imprezach,

- zarządzanie magazynem

- organizacja załadunków i rozładunków

- opieka i zarządzanie bazą sprzętową,

- obsługa techniczna i realizacja imprez,

- poszukiwanie techników wykonujących montaż i demontaż imprezy oraz zarządzanie ich pracą.

Dodatkowym atutem będzie:

-doświadczenie w branży eventowej,

-wykształcenie techniczne

Oferujemy:

-pracę w miłej i swobodnej atmosferze,

-wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

-narzędzia potrzebne do wykonywania swojej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

APLIKUJ">W tytule proszę wpisać - “Technik eventowy”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."