Programista - Operator robota spawalniczego

LINK CONSULTING

Kostrzyn nad Odrą

2016-10-19

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

PROGRAMISTA - OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO
(kod ref. SPAW-2016)

Lokalizacja: woj. lubuskie

Obowiązki:
•    Obsługa robota spawalniczego (Cloos, sterownie Siemens)
•    Obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
•    Sprawdzanie jakości spawu
•    Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
•    Wykształcenie techniczne, optymalnie automatyka (robotyka)
•    Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego
•    Umiejętność obsługi robota spawalniczego
•    Znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych
•    Umiejętność czytania rysunku technicznego
•    Odpowiedzialność, punktualność, dokładność

Oferujemy:
•    Stabilną pracę w oparciu o umowę
•    Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji
•    Atrakcyjne wynagrodzenie + zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:
APLIKUJl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)