Technik/ Inżynier Jakości

LINK CONSULTING

Sosnowiec

2016-10-19

Nasz Klient, międzynarodowa firma z sektora produkcyjnego, posiadająca ustabilizowaną pozycję na rynku, zatrudni osobę na stanowisko:

TECHNIK/ INŻYNIER JAKOŚCI
(kod ref. TIJ-16)

Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
•    nadzór nad procesem produkcyjnym i jego optymalizacja,
•    analiza problemów wewnętrznych oraz reklamacji od klientów,
•    analiza wskaźników defektywności, wydajności podległego procesu wraz z wdrażaniem działań korygujących i zapobiegawczych (8D, 5W),
•    bezpośrednia współpraca z obsługą klienta w celu ustalania standardów i celów jakości,
•    tworzenie dokumentacji procesowej,
•    uczestnictwo w audytach klienta.

Wymagania:
•    wykształcenie średnie techniczne, idealnie wyższe techniczne (optymalnie na kierunku Elektronika lub pokrewnym),
•    znajomość podstaw elektroniki zarówno w teorii jak i praktyce,
•    mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcji elektroniki,
•    dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta: Pracodawca oferuje stabilną pracę (możliwa praca na trzy zmiany) oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie funkcjonującym zakładzie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99569 ofert pracy. Sprawdź!