Elektryk Działu Utrzymania Ruchu

Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o.

Ostaszewo

2016-10-19

Firma Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. w związku z pozyskaniem nowych klientów oraz  rozwojem produkcji dla branży Automotive poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

  Miejsce pracy: Ostaszewo (Toruń, okolice)

Zakres obowiązków:

- bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej

- wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych

- udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń

- prace przy naprawach związanych z budynkiem firmy

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym

- doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziana znajomość wtryskarek

- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz eksploatacji urządzeń energetycznych (SEP pow 1kv)

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4brygadowym

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

- profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”