Stabilna praca - umowa o pracę + premie - Opoczno

P.U EMS - Małgorzata Fijałkowska

Opoczno

2016-10-19

Agencja Pracy EMS (nr certyfikatu 11714)
z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji
Kontakt telefoniczny pod numerem; 512-481-448

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (darmowy dojazd do miejsca pracy)
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego - po aktualne szczegóły

Opis stanowiska:
- realizacja produkcji zgodnie z przyjętymi zasadami,
- przestrzeganie zasad BHP i standardów fabryki,
- kontrola jakościowa na stanowisku pracy.

Wymagania:
- gotowość do pracy zmianowej,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęci do nauki i pracy,
- rzetelność i punktualność.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dodatkowa premia frekwencyjna,
- po okresie próbnym dodatkowa premia regulaminowa,
- dodatek dla osób zatrudnionych w systemie czterobrygadowym
- terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia stałego i stabilnego zatrudnienia
- możliwość pracy na czas wakacji,
- perspektywę rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia u Klienta.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!