Lider Magazynu

GREAT MAPLE COMPANY SP. Z O.O. (POLIGAL)

Skarbimierz

2016-10-19

Firma Great Maple Company należąca do hiszpańskiej grupy Poligal, czołowego producenta folii BOPP w Europie, w związku z dynamicznym rozwojem i nową inwestycją poszukuje pracowników zainteresowanych pracą na  stanowisku:

Miejsce pracy: Skarbimierz Osiedle

Nr Ref.: MAG

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • nadzór nad kompleksową obsługą magazynu surowców i wyrobów gotowych (terminowy i prawidłowy rozładunek – załadunek towarów)
  • dbanie o organizację pracy magazynu i  poprawność stanów magazynowych
  • obsługa wózków widłowych i innego sprzętu magazynowego, konserwowanie i zasilanie akumulatorów
  • zarządzanie grupą pracowników w obrębie jednej zmiany
  • reagowanie na nieprawidłowości oraz umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

  • inicjowanie nowych rozwiązań i udoskonalanie metod pracy

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur, zasad BHP i p/poż

Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Lidera Magazynu lub w pracy na innym stanowisku o podobnym profilu związanym z zarządzaniem grupą pracowników (logistyka, magazyn, produkcja)

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Outlook, Power Point, Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (4-brygadowym)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • udziału w tworzeniu nowego środowiska pracy jak również  możliwość aktywnego rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Lider Magazynu” w tytule maila na adres:  APLIKUJ

 W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Great Maple Company Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!