Programista

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-15

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla Naszego Klienta z branży IT, bedącego dostawcą zintegrowanych systemów wspierających zarządzanie w przedsiębiorstwach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: NBCR/KG/11/2016/Q/P

Jeśli chcesz:

  • rozwijać się razem z Firmą
  • współtworzyć najnowocześniejsze rozwiązania na rynku
  • wykonywać ciekawą pracę łączącą w sobie elementy techniczne z biznesem
  • pracować w przyjaznej i rodzinnej atmosferze oraz

Jeśli masz dość bycia małym trybikiem w wielkiej korporacyjnej maszynie nie wahaj się - wyślij do nas swoje Cv. Mamy atrakcyjne miejsce pracy dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Rozwijanie autorskiego oprogramowania klasy ERP przez tworzenie modernizacji systemu w odpowiedzi na wymagania Klientów. Dostarczanie najlepszych rozwiązań usprawniających procesy biznesowe. Główne wykorzystywane technologie i narzedzia to: C#, 4GL, Unix, Jira, SVN, Confluence.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: informatyka, telekomunikacja)
  • znajomość baz danych (np. SQL, My SQL, Oracle)
  • praktyczna umiejętność programowania obiektowego - OOP (preferowane C#/.Net)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • umiejętność analitycznego i konstruktywnego myślenia
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi ERP  (np. SAP)

Mile widziane:

  • znajomość systemu/-ów klasy ERP, a w szczególności modułów finansowych lub produkcja/dystrybucja
  • znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji bazodanowych
  • zainteresowanie obszarem finansowym/logistycznym/produkcyjnym
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat)
  • praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • pracę w małych, dobrze skomunikowanych zespołach i „rodzinnej” atmosferze
  • możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych
  • rozwojową i pełną wyzwań pracę w interesujących projektach z pogranicza IT i biznesu
  • pracę w międzynarodowych projektach i kontakt z międzynarodową kulturą biznesu
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ERP
  • rozbudowany system szkoleń (branżowych i językowych)
  • czytelnie wskazane zadania oraz cele (krótko i długoterminowe)
  • jasno określone możliwości rozwoju zawodowego i awansu (np. w kierunku Analityka Biznesowego, Project Manegera czy Team Leadera)
  • benefity w ramach ZFŚS (m.in. multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (Cv) na adres: APLIKUJ

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100007 ofert pracy. Sprawdź!