Spawacz Mig/Mag- Schelluinen

Orange Jobs

Schelluinen

2016-10-19

Orange Jobs jest holenderska agencja pracy specjalizujaca sie w branzy metalowo-budowlanej, dla swojego klienta poszukujemy osoby chetnej do pracy na stanowisku:Spawacz MIG / MAG

        Miejsce pracy: Schelluinen

  Zadania: Spawanie drutem proszkowym ram okien do statkow ze stali czarnej

Wymagania:

- doswiadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

- motywacja i checi do pracy

- aktualny certyfikat 135, 136 badz 138

Oferujemy:

 - 10 euro netto/ godz

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- dojazd do pracy

- stala praca w pelnym wymiarze godzin (i nadgodziny)

- pomoc polskiego koordynatora

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o zarejestrowanie sie na stronie www.orangejobs.nl lub przeslanie swojego CV w jez. polskim, angielskim lub holenderskim ze zdjeciem na adres e-mail APLIKUJ z dopiskiem Spawacz Mig/Mag. Dodatkowe informacje do uzyskania pod numerem 0294 28 70 27

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!