Praktyki w dziale kadr i płac

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-19

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • pomoc w sporządzaniu raportów i analiz na potrzeby działu,
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji,
  • wsparcie działu kadr i płac w bieżących pracach administracyjnych.

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką z zakresu twardego HR,
  • mile widziani studenci studiów na kierunkach ZZL, Ekonomia, Rachunkowość,
  • dobra organizacja czasu,
  • chęć rozwoju,
  • skrupulatność i sumienność,
  • dyspozycyjność minimum 20 godz. w tygodniu.

Oferujemy:

  • bezpłatne dowolne szkolenie (po 200 godz. praktyk),
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • elastyczny grafik praktyk,
  • doświadczenie zdobywane pod okiem profesjonalistów.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!