Pracownik biurowy (język ukraiński)

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-19

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa- Centrum

Obowiązki:

  • pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej biura,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • uzupełnianie dokumentacji,
  • aktualizacja bazy danych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego,
  • absolwent/tka studiów wyższych lub student/tka ostatnich lat studiów zaocznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej (w tym na stanowiskach administracyjnych),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • inicjatywa, samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole w miłej oraz życzliwej atmosferze.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99753 ofert pracy. Sprawdź!