HANDLOWIEC – DORADCA KLIENTA

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-10-19

Obowiązki:

  • utrzymywanie i tworzenie stałych relacji z dotychczasowymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedazy

  • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedazy produktów firmy

  • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej

  • współpraca z pracownikami działu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego

  • doświadczenia w sprzedaży

  • znajomości języka angielskiego

  • gotowości do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat B)

  • umiejętności pracy w zespole, przyjaznego nastawienia do ludzi

  • samodzielności i dokładności

Oferujemy:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99171 ofert pracy. Sprawdź!