Stolarz budowlany / Cieśla Konstrukcyjny

Propuro AS

norwegia

2016-10-25

PROPURO Bemanning, norweska firma specjalizująca się w rekrutacji pracowników budowlanych, posiadająca swoją siedzibę w Bergen poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia / Bergen

OPIS STANOWISKA

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • Montaż okien i drzwi
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Izolacja watą lub styropianem
  • Listwowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Prace przy kledningu (siding)
  • Dobra sprawnosc fizyczna

WYMAGANIA

  • Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

OFERUJEMY

  • Pracę od zaraz
  • Długie kontrakty
  • Dobre wynagrodzenie według stawek norweskich
  • Możliwość realizacji nadgodzin
  • Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)
  • Zakwaterowanie zapewnione odciągane z pensji raz w miesiącu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci
  • Możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • Wsparcie polskojęzycznych pracowników

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.propuro.no gdzie znajduje się więcej informacji o naszej firmie również w języku polskim.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!