Specjalista ds. płac i rozliczeń w transporcie międzynarodowym

TRANSSPED

Rzeszów

2016-10-24

Miejsce pracy: Rzeszów, Krasne-Malawa

Opis stanowiska:

  • kontrola i weryfikacja oraz wprowadzanie danych z dokumentów przewozowych do systemu
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • rozliczanie kierowców

Wymagania:
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • zdolność do koordynacji działań z różnych obszarów naraz
  • praktyczna znajomość obsługi programu MS Exel
  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatniego roku studiów ( finanse, rachunkowość, administracja )

Oferujemy:
  • komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • okazja do zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowym srodowisku
  • ciekawa praca w młodym , dynamicznym , kreatywnym zespole

Więcej o nas na www.logistyka-transport.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!