Przedstawiciel Handlowy

ITV Media Sp. z o .o.

Rawa Mazowiecka

2016-10-19

ITV Media dostawca zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na terenie Rawy Mazowieckiej.

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert z klientami,
  • Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i kreatywność,
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w  rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wysokimi premiami,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!