DORADCA DS. SPRZEDAŻY KORPORACYJNEJ

BMW Olszowiec

Poznań

2016-10-21

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów instytucjonalnych;
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych;
  • Pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki.

SZUKAMY KANDYDATKI / KANDYDATA, KTÓRY CECHUJE SIĘ:

  • Wykształceniem wyższym;
  • Wysoką skutecznością w zakresie pozyskiwania nowych klientów;
  • Doświadczeniem w sprzedaży (w szczególności w kanale B2B);
  • Orientacją na wynik;
  • Nastawieniem na potrzeby Klienta;
  • Wysoką kulturą osobistą jak i motywacją do pracy;
  • Chęcią zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
  • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
  • Prawem jazdy kat. B.

WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
  • Szkolenia wewnętrzne firmowe jak i z ramienia importera;
  • Stabilne warunki zatrudnienia, transparentny system motywacyjny, oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!