Pracownik biurowy (k/m)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Groitzsch

2016-10-19

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Groitzsch/Wrocław
Nr referencyjny: Biuro/10/2016

Obowiązki:

  • przyjmowanie i kontrola zamówień od klientów
  • rejestracja i kontrola zleceń
  • aktywna obsługa klientów w związku z domykaniem kontraktów, np. w działalności sezonowej
  • zadania związane z reprezentowaniem firmy
  • udział w seminariach
  • nadzór nad danymi w systemie
  • przygotowywanie akcji, szkoleń, doradztwa, prezentacji, protokołów, porządków dziennych, rezerwacji hoteli itp.
  • prace biurowe
  • poszukiwanie dostawców w Polsce, pozyskiwanie ofert handlowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
  • ukończone wykształcenie na kierunku zarządzanie lub jako handlowiec (handel hurtowy lub zagraniczny)
  • chęć do pracy z wykorzystaniem danych, liczb
  • umiejętność obsługi pakietu Office będzie atutem
  • chęć do wykonywania samodzielnej i różnorodnej pracy
  • umiejętność komunikacji i pracy w grupie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres wpisując w tytule Biuro/10/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".